CENY

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Přesnou cenu Vám sdělíme po šetření na místě. Cenu ovlivňuje náročnost požadavku, termín dokončení, odbornost, rizikovost př. použití speciálních nástrojů. Při práci na zakázce je cena za dílo určena dohodou předem.

Kontaktujte nás a my Vám zdarma a nezávazně sdělíme cenu Vaší zakázky.

— objednávkový formulář obecný —ZDE—

Ceny oprav a drobných zakázek

– práce na místě (každá započatá hodina) – 500kč
– příjezd/odjezd (paušál do 10km jednosměrně) – 500kč
– u akutních oprav, které nesnesou odkladu, je takový výjezd zpoplatněn částkou 1500 Kč.
– výjezdy mimo Zlín jsou zpoplatněny částkou 10kč/Km.
– Ceny jsou konečné včetně dph.

— objednávkový formulář oprava —ZDE—

Ceny elektroinstalací

Přibližnou cenu Vám zdarma spočítáme z výkresu, přesnou cenu po obhlídce bytu nebo domu. Cenu ovlivňují požadavky např. na rozvody TV/SAT a internet a způsob uložení kabeláže, použité zdivo, množství zásuvek, vypínačů, světel, termín zhotovení apod.

Zabezpečení bytů, domů a jiných objektů (EZS)

Dodáváme zabezpečovací systémy Kanadské firmy Paradox, které patří ke špičce ve svém oboru. Cena zabezpečení bytu nebo domu pomocí EZS (elektronický zabezpečovací systém) je závislá na tom kolik míst v objektu je potřeba hlídat, aby bylo zajišteno celkové zabezpečení objektu. Například pro zabezpečení bytu nacházejícího se ve druhém podlaží domu a výše, většinou postačí hlídat vstupní dveře magnetickým dveřním snímačem a jedním pohybovým čidlem umístěným v prostoru vstupu do bytu. Cena zabezpečení je vždy závislá na množství potenciálních míst kudy se k Vám nezvaní hosté můžou dostat a také na množství funkcí, které systém zvládá a samozřejmě také na kvalitě.
Vyvarujte se nákupu levných nekvalitních systému, které ze zkušeností nefungují dobře a svým majitelům často přidělávají zbytečné starosti planými poplachy nebo naopak svou nefukčností. To platí především pro bezdrátové systémy, které jsou na různé neřesti mnohem náchylnější.
Výběr systému je také závislý na možnostech, které danný objekt poskytuje. Například u starší zástavby nebo v místech kde není žádoucí vedení kabelů po stěnách v lištách nebo není možnost zasekání do zdí volíme bezdrátový zabezpečovací systém př. systém hybridní kombinující výhody bezdrátového a drátového systému.

Monitoring (CCTV)

Jako nástavbu pro klasický zabezpečovací systém Vám můžeme nabídnout ostrahů objektů pomocí kamerových systémů. Kamerový systém se skládá ze záznamového zařízení, kabeláže a kamer. K prohlížení záznamu nebo živého obrazu je možno využít jakýkoliv počítač a připojení přes LAN, nebo lze k zařízení připojit monitor a ovládat jej přímo. Moderní a žádané je i možnost ovládání systému přes mobilní telefon. I zde ovšem platí, že ty nejlevnější systémy nemusí splnit ani Vaše základní požadavky. Obraz s těchto systému bývá neostrý, nekvalitní a i na pár metrů už bývá problém rozeznat např. obličej případného nezvaného návštěvníka.