Online elektrikář


Rekonstruujete svépomocí? Nechcete si na drobnosti v domácnosti volat elektrikáře? Potřebujete radu ohledně zapojení, norem, projektů nebo máte jiný dotaz ohledně elektriky a přidružených oborů? Potřebujete poradit ohledně Vašeho projektu? Spustili jsme novou službu online elektrikář. U spousty věcí nemusíte nikoho volat a platit výjezd odborníka. Stačí nám napsat. Poradit se můžete ohledně všech oborů, které najdete v portfoliu našich služeb. Vyzkoušejte službu online elektrikář – poradenskou linku elektřikáři-zlín

Odborná rada po emailu je zpoplatněna částkou 250kč. Váš dotaz vyřídíme do 24h od připsání částky za dotaz na náš účet. Nebudeme řešit počet slov a znaků. V rámci jedné zprávy se můžete klidně zeptat na více věcí. Vše samozřejmě v rámci nějakých rozumných mezí mezí. Pokud Vám nedokážeme odpovědět, garantujeme 100% vrácení peněz.


Platební metoda 1

na účet 670100-2210927890/6210 do poznámky k platbě uvést předmět dotazu.


Platební metoda 2

QR platba


Váš dotaz


Online elektrikář

  • Potřebujete nové rozvody elektřiny ve Vašem bytě či domě, chcete upravit ty stávající?
  • Chcete zabezpečit Váš majetek pomocí zabezpečovacího systému/alarmu, nebo chcete nainstalovat kamerový systém??
  • Chcete svůj dům vybavit inteligentními prvky s funkcemi programovanými na míru?
  • Potřebujete řídit stroj, regulovat teploty, vlhkost, hladinu… ?

Jsme (nejen) elektrikáři ze Zlína. Máme mnohaletou praxi a přesah do různých přidružených oborů, jako jsou zabezpečovací systémy, měření a regulace, automatizace a IT. Provádíme práce v oboru elektro slaboproud + silnoproud, ve Zlíně a Zlínském kraji.

Napište nám nebo zavolejte a my vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku.

Silnoproudé-slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže v bytech, domech v budovách a jiných objektech. Nedílnou součástí jsou opravy, revize a preventivní údržba elektrických zařízení. Součástí našich služeb jsou i opravy některých elektrických spotřebičů.

Typickým příkladem naší práce je dodávka veškeré elektrické instalace do Vašeho domu, bytu či firmy, včetně rozvodů TV, počítačové sítě, zabezpečovacího systému, kamerového systému, domovního telefonu, případně dalších rozvodů. Díky dlouholeté praxi Vám dokážeme nabídnou kvalitní a komplexní služby za přijatelnou cenu. Samozřejmostí pro nás je zajištění nezávazné konzultace a vypracování cenové nabídky zdarma. Podrobnější výpis našich služeb naleznete v sekci služby.